همانا خداى سبحان روزى فقراء را در اموال سرمايه داران قرار داده است، پس فقيرى گرسنه نمى ماند جز به كاميابى توانگران ، و خداوند از آنان دربارة گرسنگى گرسنگان خواهد پرسيد.
مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت

تجلیل از آیت الله بهشتی به عنوان معلم ماندگار

1401/02/22
فسا - همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم در مراسمی از آیت الله بهشتی نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری به عنوان معلم ماندگار تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس اداره آموزش و پرورش فسا در این مراسم گفت: روز معلم فرصتی مناسبی برای قدردانی از کسانی است که ارجمندترین گوهر هستی یعنی انسان را در پرتو تعلیم و تربیت الهی به اوج می‌رسانند.

موسوی افزود: یکی از این معلمین که به تواضع و ساده زیستی در کشور معروف است و علاوه بر شیوایی و فصاحت بیان از وی تاکنون بیش از ده‌ها جلد کتاب از جمله سیری در سیره اخلاقی امام حسین (ع) و اندیشه سیاسی- تربیتی علوی در نامه‌های نهج‌البلاغه و بیش از صده‌ها مقاله به چاپ رسیده، آیت بهشتی نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری است.

وی ادامه داد: همچنین در این مراسم پرچم جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچم تعلیم و تربیت از طرف آیت بهشتی به جوان‌ترین معلم فسا اهدا شد و از معلم نمونه فسایی راه یافته به مرحله کشوری نیز تجلیل شد.

اجرای برنامه‌های فرهنگی و شعر خوانی در وصف معلم و تجلیل از ۲۴ نفر معلم نمونه شهرستان فسا از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
منبع:خبرگزاری مهر