اگر بندة خدا اجل و پايان كارش را مى ديد، با آرزو و فريب آن دشمنى مى ورزيد.
مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت

نشست صمیمانه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با اعضاء شورای معاونین بنیاد نهج البلاغه

 

سرپرست اداره کل کتابخانه های استان اردبیل به همراه مسئولان آن اداره کل با اعضاء شورای معاونین بنیاد نهج البلاغه نشست صمیمانه ای را برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد نهج البلاغه دفتر استان اردبیل، در این نشست رحیم انور مدیر بنیاد نهج البلاغه دفتر استان ضمن اظهار خرسندی از برگزاری چنین نشستی تاکید کردند که در مباحث و انجام امورات فرهنگی هر چه قدر دلها به هم نزدیک تر و همدلی بیشتر باشد، تاثیر آن نیز بیشتر خواهد بود.

انور، با بیان فرمایشی از امام علی (ع) که می فرماید :(( چه بسا جسم ها به هم نزدیکند اما میان قلب ها فاصله بسیار است )افزود:هرچه تعاملات انسانی بیشتر باشد فاصله دل ها کمتر شده و در نتیجه کار در یک فضای صمیمی و دوستانه، اثرپذیری و نمود زیبایی خواهد داشت.

مدیر بنیاد نهج البلاغه با بیان اینکه پراکندگی نیروها سبب ناکامی اهداف و باعث هدر رفت نیروها می شود، تاکید کرد :امام علی (ع)عامل شکست وعدم موفقیت هارا همین پراکندگی نیروهای مذهبی معرفی می کند که همین امر در بسیاری از موارد موجب سوء استفاده دشمنان می شود.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه به جهت مراجعه نخبگان ، پژوهشگران ، اندیشمندان و دانشجویان به کتابخانه مرکزی، بنیاد نهج البلاغه در جهت ایفای بهتر نقش والای پژوهشی و علمی خود در این کتابخانه مستقر شده است، ابراز امیدواری کرد که همکاری و مشارکت این دو نهاد فرهنگی، علمی و پژوهشی زمینه ساز اعتلای فرهنگ علوی و قرآنی باشد.

در این نشست داریوش سفیدی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان ، ضمن خوش آمدگویی، همکاری و مشارکت کتابخانه مرکزی و بنیاد را در انجام برنامه های مختلف علمی ، پژوهشی و فرهنگی خواستار شده و اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همکاری و همفکری بستری مناسب و مطلوبی جهت نشر و ترویج فرهنگ علوی فراهم آید.